KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916263
nr 1291 6263
Istvan Bognár, Djurgårdsfärja. Signerad. Olja på duk, 29x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:59:25
500 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)